Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 20 kwietnia 2025 10:58
Reklama

Wiadomości 8 września 2016 - radni komentują satyrę z Hitlerem, reakcje oburzenie i śmiech.

Oburzenie czy śmiech?
Wiadomości 8 września 2016 - radni komentują satyrę z Hitlerem, reakcje oburzenie i śmiech.

Wiadomości 8 września 2016 

 

 

 

______TEMATY_____


Żarty z lokalnej polityki z Hitlerem w tle.
Kilka dni temu na portalu Nysa Satyrycznie ukazał się filmik- przeróbka fragmentu znanego filmu "Upadek". Dzieło filmowe z 2004 roku było wielokrotnie nagradzane, m.in nominowane do Oskara, internauci jednak upodobali sobie kilka sugestywnych scen i od lat dokonują parodystycznych przeróbek. Tym razem internetowy żart dotyczy naszej lokalnej polityki,  chociaż nazwiska bohaterów zostały nieco zmienione, łatwo się domyślić, że chodzi nyskich polityków i lokalne media

_____________________
 
Nowe kamery miejskiego monitoringu - Wielki Brat obserwuje Cię!
 
 
_______________________
 
 
________________________
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ala 09.09.2016 10:18
Sanocki przez wiele lat był jedyny, który miał w Nysie media, bo, umówmy się, Dorotka K. i Krzysztof S. są mocno bezjajowi. A teraz się okazało, że na niego też piszą negatywne komentarze, śmieją się w mediach ogólnopolskich i lokalnych. Więc Sanocki i spółka zaczynają się bronić przed przemocą medialną. A że poczucia humoru też nie mają, no to nic dziwnego, że się miotają i pultają z wściekłości.

Niewiasta Wyzwolona 09.09.2016 10:10
Smoter oburzony? Nowiny Nyskie od dwudziestu lat polewają ludzi brudami, opisują "przestępstwa" przeciwników politycznych, mamią ludzi. I ten człowieczek śmie coś mówić o mowie nienawiści. A on sam jakim językiem sie posługuje, a jego skandaliczny szef Sanocki?

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Wielki Joe.Treść komentarza: Czas najwyższy. Cham, prymityw, uczestnik jakichś dziwacznych historii z kobietą, którą rzekomo okradł.Data dodania komentarza: 24.03.2025, 15:47Źródło komentarza: Sołtys Goświnowic Kwiatkowski odwołany 116 do 106.Autor komentarza: JJTreść komentarza: Jak zwykle, dowiemy się po czasie, jak już ktoś trafi do szpitala.Data dodania komentarza: 24.03.2025, 15:46Źródło komentarza: Woda w Nysie - może być skażona bakteriami coli - wynik 58 jtkAutor komentarza: GolemTreść komentarza: Pozbyto się bufona i nieroba , lasego na kasę , jeszcze go wyrzuca z basenu i będzie kumulacja , do łopaty gnojaData dodania komentarza: 25.02.2025, 14:52Źródło komentarza: Sołtys Goświnowic Kwiatkowski odwołany 116 do 106.Autor komentarza: KibicTreść komentarza: To się dziejeData dodania komentarza: 17.02.2025, 22:16Źródło komentarza: Goświnowice chcą odwołać sołtysa Kwiatkowskiego.Autor komentarza: Ryszard BobekTreść komentarza: A ja czytelnik sugeruje Panu Piotrowi Bobakowi - roszadowemu sekretarzowi miasta, żeby pisząc posta na profilu burmistrza miasta bardziej uważał na słowa, bo poziom bardzo Pan zaniża. - w mojej subiektywnej ocenie Także w mojej subiektywnej ocenie wyjasnie dlaczego jest pan roszadowym sekretarzem - zmiana z wiceburistrza na sekretarza to kpina z ustawy o samorządzie gminnym i próba obejścia prawa, polegajaca na obejsciu zakazu łaczenia mandatu radnego powiatowego z funkcją wiceburmistrza. Zapytam, bo przyznam, że nie sprawdziłem, czy po tej zmianie schemat ogranizacyjny gminy uległ zmianie? Czy zmienono Panu faktyczny przydział czynności? Czy naprawde Elwira Slimak przejęła Pańskie obowiązki a Pan jej, czy raczej pozostaliście faktycznie przy tym samym wymieniając się tylko tabliczkami na drzwiach? Wie Pan co to jest w prawie czynnośc pozorna? NIe to prosze sie dokształcić.Data dodania komentarza: 8.02.2025, 11:04Źródło komentarza: Czy komitet Referendalny padł ofiarą prowokacji?Autor komentarza: Wielki Joe.Treść komentarza: Bogdanowski już przepraszał , że źle puknął.Data dodania komentarza: 1.02.2025, 14:28Źródło komentarza: Radny Bogdanowski puknął w głowę radnego Siwego... czyżby zabrakło mu słów?
Reklama
Reklama